Strateji ve Liderlik

Dijital Çağda Marka Yönetim Programı

Dijital Çağda Marka Yönetim Programı

Program Hakkında

Marka Yöneticisi Sertifikalı ‘Dijital Çağda Marka Yönetmek Programı’ adlı eğitimimizde sizlere marka kavramı ve markalaşma üzerine bir fikir kazandırmayı amaçlıyoruz. Bu eğitim sayesinde markanıza değer katacak ve markanızı bir adım ileri taşıyacaksınız.

 

Markaların dijital çağa ayak uydurmaya çalıştığı günümüzde belirli kavramların anlaşılması gerekmektedir. Başarılı bir şekilde dijital çağda marka yönetmek bu kavramların anlaşılmasından ve pratiğe doğru dökülmesinden geçer. Dijital Çağda Marka Yönetim Programı sizlere bu temellerden marka konumlanması, marka değer zinciri oluşturabilme, marka performansı ölçüm metriklerini kullanabilme, dijital çağda marka varlığını koruması ve büyütmesi gibi başlıklarda yardımcı olacaktır. Yönetmekte olduğunuz veya yöneteceğiniz markanın modern çalışma koşullarına uyması ve sürdürülebilirliği oldukça önemlidir. Dijitalde var olamayan marka ve girişimler ne yazık ki sektörde kendine yer bulamamaktadır. Bu açıdan dijital pazarın anlaşılması gün geçtikte daha da önem kazanmaktadır. Katılımcılar bu eğitim sayesinde markalarını dijitalde konumlandırabilecek, çağın gereksinimlerine cevap verebileceklerdir. Almış olduğunuz sertifika sayesinde kendinize katmış olduğunuz değerler, günümüz iş hayatının her alanında sizleri öne çıkaracak ve rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlayacaktır. İş hayatındaki kavramlara hakim olma ve kullanabilme becerisi her marka yöneticisinin sahip olması gereken bir özelliktir. Dijital Çağda Marka Yönetmek Programı için artık dijitalin gereksinimlerine kulak vermek ve onları doğru anlamak gerekmektedir. Sunmuş olduğumuz bu eğitim sizleri tam da bu konuda geliştirmeyi amaçlamaktadır.

  

Program katılımcılarına Dijital Çağda Ogilvy'ye Göre Reklamcılık kitabı hediye edilecektir.

Kitap hakkında bilgi almak için: https://www.kitapora.com/urun/dijital-cagda-ogilvye-gore-reklamcilik

 

Program hakkında daha fazla bilgi için lütfen sayfadaki (mobil kullanıcılar için sayfanın aşağısında) başvuru formunu doldurarak bizimle iletişime geçin.

 

Başvuru Formu
Detaylı Bilgi için

Bircan Yıldız | Eğitim Danışmanı

0216 521 6012 | 0 537 033 81 82

ibeinstitute@ibe.com.tr

Genel Bilgiler
  • Başlangıç Tarihi :Eğitimin Tarihi Açıklanacaktır.
  • Süre :15 Saat
  • Lokasyon :Online