Satış ve Pazarlama

Uygulamalı Dijital Pazarlama Sertifika Programı

Uygulamalı Dijital Pazarlama Sertifika Programı

Program Hakkında

Dijitalleşme diğer tüm alanlarda olduğu gibi reklamcılık, pazarlama alanlarını da değiştirmektedir. Bu bağlamda Dijital Pazarlama Sertifika Programı ile sizler de değişimin bir parçası olacaksınız. Bu eğitimi alan katılımcılar, sadece Google Ads, Facebook Business Manager, Google Analytics gibi dijital pazarlama araçlarını nasıl kullanacaklarını öğrenmeyecek, dahası pazarlama stratejilerini, teorilerini de dijitale aktarabilecek hale geleceklerdir. Böylece katılımcılar, farklı kurumların verdiği klasik eğitimlerin aksine, tam anlamıyla bütünleşik bir eğitimle sektöre adım atabilecek, kendi işletmelerini geliştirebilecek ya da halihazırdaki adımlarını pekiştirebileceklerdir.

 

Gerçek şu ki, dijital pazarlama etkileşim alanlarının dijitale kayışı, özellikle pandemi sonrası, pazarlama ve reklamcılık alanlarında oldukça önem kazanan bir kavram olmasına rağmen, esasında hala temel pazarlama ilkelerine dayanmaktadır. Dijitalde başarılı olabilmek için de pazarlama esaslarını iyi bilmek ve kullanabilmek anahtar bir rol oynamaktadır. Tam da bu nedenle, sunmuş olduğumuz Dijital Pazarlama Sertifika Programı ile sizlere önce pazarlama temellerine dair belli bir hakimiyet kazandırmayı amaçlanmaktadır. Temeller atıldıktan sonra ise, sizlere arama motoru pazarlaması'ndan e-posta pazarlamasına, amaçlarınız doğrultusunda dijital medya planı oluşturmaya ve oradan da amaçlarınızı takip edebilmeniz için Google Analytics gibi analiz araçlarının kullanımına kadar ihtiyacınız olan tüm yetileri kazandırmayı amaçlıyoruz. Bu anlamda sunmuş olduğumuz Dijital Pazarlama Sertifika Programı günümüzde kariyerini dijital pazarlama alanında geliştirmek isteyen veya markasını dijital platformlarda daha iyi temsil etmek isteyen herkes içindir.

 

Program katılımcılarına Analitik ve Gösterge Panelleriyle Akıllı Pazarlama kitabı hediye edilecektir.

Kitap hakkında bilgi almak için: https://www.kitapora.com/urun/analitik-gosterge-panelleriyle-akilli-pazarlama

 

Program hakkında daha fazla bilgi için lütfen sayfadaki (mobil kullanıcılar için sayfanın aşağısında) başvuru formunu doldurarak bizimle iletişime geçin.

 

Başvuru Formu
Detaylı Bilgi için

Bircan Yıldız | Eğitim Danışmanı

0216 521 6012 | 0 537 033 81 82

ibeinstitute@ibe.com.tr

Genel Bilgiler
  • Başlangıç Tarihi :5 Eylül 2022
  • Süre :27 Saat
  • Lokasyon :Online
  • Eğitmen :Selin Ergin Acar