Dijital ve Teknoloji

Sosyal Medya Yönetimi ve Stratejik İletişim Eğitimi

Sosyal Medya Yönetimi ve Stratejik İletişim Eğitimi

Program Hakkında

Dünya dijitalleşiyor, iletişim alanlarıda bununla birlikte giderek dijitale kayıyor ve işte bu noktada devreye bu değişen koşullara göre hareket etme zorunluluğu doğuyor. İletişim ve İşletme Bilimleri Enstitü'sü tarafından açılan, Lagalugacılar ajansı direktörü Atıl Ünal tarafından verilecek sosyal medya uzmanlığı kursu Sosyal Medya Yönetimi ve Stratejik İletişim Eğitimi'nin amacı doğru mesaj ve doğru mecra konumlandırmasını edindirerek sizlerin ve markanızın değerini nasıl koruyacağınızı öğretmektir. Birçok marka bu konu üzerinde profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Bu anlamda iş hayatında etkin bir rol almak için ihtiyaç duyduğunuz bilgi, sunmuş olduğumuz eğitimde mevcuttur. Sosyal medya yönetimi eğitimi olan Sosyal Medya Yönetimi ve Stratejik İletişim Eğitimi sizlere imaj toplumunda doğru imajları, doğru mecra kullanımı ile sunmayı öğretecektir. 

 

Gerçek şu ki, sosyal medyanın kurumlar için önemi, artan dijitalleşme ve imaj kültürünün önem kazanmasıyla gün geçtikçe artmaktadır. Sosyal medya uzmanlığı kazanmak dijitalleşen günümüzde gerek bireysel ve kurumsal düzeyde gerekse marka boyutunda zorunlu bir hal almaktadır. Bunun en etkili yöntemlerinden biri de sosyal medya platformlarıdır. Bu açıdan sosyal medya platformların dinamiklerinin ve işleyişinin öğrenilmesi oldukça önem kazanmaktadır. Sosyal medya platformlarının markalara sunduğu avantajları görmek, veri analizleriyle somut bilgiler ışığında ilerlemek sizleri sektörünüzde ileri çıkaracaktır.

 

Sosyal Medya Yönetimi ve Stratejik İletişim Eğitimi sosyal medyayı ve sosyal medya üzerinden topluluk yönetimini öğrenebileceğiniz bir programdır. Sosyal medya uzmanlığı eğitimi olan Sosyal Medya Yönetimi ve Stratejik İletişim Eğitimi sayesinde sürekli değişen ve gelişen sosyal medya alanında pratik ve teorik tecrübe sahibi olacaksınız. Edindiğiniz kazanımlar sayesinde sosyal medya stratejileri geliştirebilecek, ürüne ve markaya göre doğru konumlandırma yapabileceksiniz. Böylece doğru zamanda doğru mesajla doğru kitleye ulaşarak arzu ettiğiniz amaçlara ulaşabileceksiniz.

 

Program katılımcılarına İletişim Kitabı hediye edilecektir. 

Kitap hakkında bilgi almak için: https://www.kitapora.com/urun/iletisim-kitabi-dogru-iletisim-icin-44-fikir 

 

Program hakkında daha fazla bilgi için lütfen sayfadaki (mobil kullanıcılar için sayfanın aşağısında) başvuru formunu doldurarak bizimle iletişime geçin.

 

 

Başvuru Formu
Detaylı Bilgi için

Bircan Yıldız | Eğitim Danışmanı

0216 521 6012 | 0 537 033 81 82

ibeinstitute@ibe.com.tr

Genel Bilgiler
  • Başlangıç Tarihi :12 Aralık 2022
  • Süre :20 Saat
  • Lokasyon :Online
  • Eğitmen :Atıl Ünal