Dijital ve Teknoloji

Videographer Sertifika Programı

Videographer Sertifika Programı

Program Hakkında

Videographer, çekimden önce çekimin planlanmasını yapan, çekim sürecinde kamera, ışık vb. aletlerin kullanımını gerçekleştiren, çekimden sonra ise kurgu-montaj işlemlerinin yapan kişidir. Tüm bu süreçlere hâkim olmak iyi bir planlayıcı olup etkin zaman yönetimi becerisi sergilemeyi, estetik bir bakış açışına sahip olarak problemler karşısında çözüm üretebilmeyi gerektirir. Gerçek şu ki, özellikle akıllı telefonların ve sosyal medya platformlarının önem kazanması sonrası görünür olmanın şirketlerin, ürünlerin ötesinde genel kitleler için zorunlu hale gelmesi sonucu, estetik bir gözle çekim ve kurgu yapma yeteneğine, bu doğrultuda teknik ve teorik yeterliliğe sahip olmak giderek önem kazanmaktadır. 

 

Bu bağlamda İletişim ve İşletme Bilimleri Enstitüsü tarafından verilen Videographer Sertifika Programı uygulamalı eğitimin en temel amacı, kendinizi, şirketinizi, markanızı uygun şekilde kitlelere sunmanızı sağlayacak teknik ve teorik donanımı kazandırmak, arzu edenleri ise Videographerlık mesleğine adım atmalarını mümkün kılmaktır. Videographer Sertifika Programı eğitiminin içeriği için sayfadaki "Eğitim İçeriği" kısmına, daha fazla bilgi için ise sayfadaki "Başvuru Formu"na tıklayınız.

 

Program hakkında daha fazla bilgi için lütfen sayfadaki (mobil kullancılar için sayfanın aşağısında) başvuru formunu doldurarak bizimle iletişime geçin.

 

Başvuru Formu
Detaylı Bilgi için

Bircan Yıldız | Müşteri İlişkileri Uzmanı

0216 521 6012 | 0 537 033 81 82

ibeinstitute@ibe.com.tr

Genel Bilgiler