Önce Vicdan - İletişim Bilimleri Enstitüsü

Login

Register

Login

Register

“Önce Vicdan” demek ve işletmenizi buna göre hizalamak, kârdan veya satıştan, hatta sosyal sorumluluk projelerinden çok daha önemli boyuta geldi. Purpose veya Brand Purpose olarak isimlendirilen ve amaç odaklı marka/işletme olarak Türkçeleştirilen bu kavram, İBE’de “Önce Vicdan Yönetimi” olarak ifade edilir.

“Önce Vicdan” diyen işletmeler ve toplumsal değer yaratmak için faaliyet gösteren her oluşumu, araştırma, pazarlama, strateji ve proje satışı alanlarından destekleyerek markalara/şirketlere ortak paydada birleşebilecekleri çözümler sunuyoruz.

Şirketinize sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmek yerine şirketinizin tamamını “Önce Vicdan” diyecek şekilde dönüştürüyoruz. Çünkü biz de “Önce Vicdan” diyoruz!

Bu alanda kurumsal eğitimler, sertifika programları, atölye çalışmaları, danışmanlık çözümleri gibi birçok faaliyetimiz için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önce Vicdan Dönüşümü

Sürdürülebilirliğe önem veren, amaç odaklı, toplumsal değer üreten bir firmaya dönüşmek için işletmelere vicdanlarını dinlemelerine yardımcı oluyoruz. “Önce Vicdan Yönetimi” yaklaşımını farklı yöntemlerle kurum kültürünüze en uygun şekilde uyarlıyor ve yaşatıyoruz.

İşletmenizi tüm paydaşlarıyla birlikte ve tamamen “Önce Vicdan” anlayışına göre dönüştürmek hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İBE olarak biz de Önce Vicdan diyoruz. Ülkemizin toplumsal değerleri için çalışan tüm STK’lara (dernek, vakıf, meslek birliği vb) kanıta dayalı yaklaşımımızla destek olmak için ücretsiz olarak Stratejik Yönetim ve İletişim Eğitimi veriyoruz.