“Önce Vicdan” demek ve işletmenizi buna göre hizalamak, kârdan veya satıştan, hatta sosyal sorumluluk projelerinden çok daha önemli boyuta geldi. Purpose veya Brand Purpose olarak isimlendirilen ve amaç odaklı marka/işletme olarak Türkçeleştirilen bu kavram, İBE’de “Önce Vicdan Yönetimi” olarak ifade edilir.

“Önce Vicdan” diyen işletmeler ve toplumsal değer yaratmak için faaliyet gösteren her oluşumu, araştırma, pazarlama, strateji ve proje satışı alanlarından destekleyerek markalara/şirketlere ortak paydada birleşebilecekleri çözümler sunuyoruz.

Şirketinize sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmek yerine şirketinizin tamamını “Önce Vicdan” diyecek şekilde dönüştürüyoruz. Çünkü biz de “Önce Vicdan” diyoruz! Bu alanda kurumsal eğitimler, sertifika programları, atölye çalışmaları, danışmanlık çözümleri gibi birçok faaliyetimiz için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Önce Vicdan Dönüşümü


Sürdürülebilirliğe önem veren, amaç odaklı, toplumsal değer üreten bir firmaya dönüşmek için işletmelere vicdanlarını dinlemelerine yardımcı oluyoruz. “Önce Vicdan Yönetimi” yaklaşımını farklı yöntemlerle kurum kültürünüze en uygun şekilde uyarlıyor ve yaşatıyoruz. İşletmenizi tüm paydaşlarıyla birlikte ve tamamen “Önce Vicdan” anlayışına göre dönüştürmek hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İBE olarak biz de Önce Vicdan diyoruz. Ülkemizin toplumsal değerleri için çalışan tüm STK’lara (dernek, vakıf, meslek birliği vb) kanıta dayalı yaklaşımımızla destek olmak için ücretsiz olarak Stratejik Yönetim ve İletişim Eğitimi veriyoruz.

Tüm STK Yöneticileri ve Sosyal Girişimcilere Ücretsiz!
Ülkemize toplumsal fayda sağlayan tüm STK’lara (dernek, vakıf, meslek birliği vb) ve Sosyal Girişimcilere kanıta dayalı uygulamalarımızla destek olmak için ücretsiz olarak Stratejik Yönetim ve İletişim Yönetimi Eğitimi veriyoruz.
Online eğitimin toplam süresi 10 saattir.
Başlangıç ​​tarihi ilerleyen haftalarda ilan edilecektir.

Eğitim programı:
1. Modül : Sivil Toplum, Kamusal Alan, STK’lar, Gündem ve Siyaset, Sosyal Teori
2. Modül : STK Temelli Habercilik ve Dijital Fırtına
3. Modül : Stratejik Araştırmanın Önemi Ve Türleri
4. Modül : Stratejik Planlamayı Anlama, Temel Değerler ve Kültür
5. Modül : Stratejik İletişim, Uygulamada Teoriden Yararlanma
Önemli Not: Başvuru sonrası sizinle iletişime geçilecek ve kısa bir online mülakat yapılacaktır.